Kışlaçay Mahallesi Yeni Muhtarı Cemal Aldemir Hızlı Başladı!

Kışlaçay Mahallesinde 31 Mart yerel seçimleri sonrası muhtarlığa seçilen Cemal Aldemir hizmete hızlı başladı. Kışlaçay mahallesi yeni muhtarı Cemal Aldemir mahallemiz’de bulunan okulun iç ve dışını boyamakla başladı.Arifiye Belediyesi Tarafından Alınan Boya İle Bayanların Eğitim İçin Kullandığı Kışlaçay Mahallemizin Okulu İç Ve Dışı Boyanıyor Ve Etrafında’da Çevre Düzenlemesi Yapılacak. Boya Kışlaçay Mahallesi Muhtarı Cemal Aldemir […]

 Kışlaçay Mahallesi Yeni Muhtarı Cemal Aldemir Hızlı Başladı!

29.04.2019 - 19:04

Güncelleme : 29.04.2019 - 19:04

Kışlaçay Mahallesinde 31 Mart yerel seçimleri sonrası muhtarlığa seçilen Cemal Aldemir hizmete hızlı başladı.

Kışlaçay mahallesi yeni muhtarı Cemal Aldemir mahallemiz’de bulunan okulun iç ve dışını boyamakla başladı.Arifiye Belediyesi Tarafından Alınan Boya İle Bayanların Eğitim İçin Kullandığı Kışlaçay Mahallemizin Okulu İç Ve Dışı Boyanıyor Ve Etrafında’da Çevre Düzenlemesi Yapılacak.

Boya Kışlaçay Mahallesi Muhtarı Cemal Aldemir ve Emin Aldemir,Yusuf Yıldız,Nadir Cenkçi ve gençler tarafından yapılıyor.

Kışlaçay’ın çiçeği burnunda muhtarı Cemal Aldemir; Muhtarlık sürecimiz başladı.Kışlaçay mahallesinin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmarımızın tesbitini yaptık.Bu doğrultuda bir an önce gerekli makamlarla da görüşüp hizmetlerimize başlayacağız dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın