AK Parti Arifiye ilçe teşkilatı Başkan Ekrem Yüce’yi ziyaret etti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Arifiye AK Parti İlçe Teşkilatını konuk etti. Ziyaret de Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da yer alırken; Başkan Ekrem Yüce, seçim sürecinde gösterdikleri gayret dolayısıyla tüm teşkilat üyelerine teşekkür etti. Yüce, birlik ve beraberlik vurgusunda bulunarak Sakarya’yı her alanda örnek gösterilen bir şehir haline taşımak istediklerini yineledi.   Sorumluluğumuzun farkındayız […]

 AK Parti Arifiye ilçe teşkilatı Başkan Ekrem Yüce’yi ziyaret etti

30.04.2019 - 16:50

Güncelleme : 30.04.2019 - 16:50

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Arifiye AK Parti İlçe Teşkilatını konuk etti. Ziyaret de Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da yer alırken; Başkan Ekrem Yüce, seçim sürecinde gösterdikleri gayret dolayısıyla tüm teşkilat üyelerine teşekkür etti. Yüce, birlik ve beraberlik vurgusunda bulunarak Sakarya’yı her alanda örnek gösterilen bir şehir haline taşımak istediklerini yineledi.

 

Sorumluluğumuzun farkındayız

Nazik ziyaretleri ve başarı temennileri dolayısıyla teşkilat mensuplarına ve belediye başkanına teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Milletimize en iyi hizmeti sunmak adına büyük bir sorumluluk üstlendik. Büyükşehirler arasında partimize en yüksek oy ile destek sunulan 4. şehiriz. Teşkilatlarımızın gayretli çalışmaları, hemşerilerimizin teveccühü ile çıktığımız bu yolculuğumuzu inşallah en iyi şekilde sürdüreceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayretle gönüllerde kalmaya devam edeceğiz. Rabbim çalışmalarımızı bereketlendirsin” dedi.

Birlik ve beraberlik vurgusu

Başkan Ekrem Yüce, “Şehrimizin tamamı bizden hizmet bekliyor. Teşkilat üyelerimizin de vatandaşlarımızın talep ve isteklerini hem ilçe belediyelerimize hem de büyükşehir belediyemize iletmelerini önemsiyorum. Başarı için birlik ve beraberliğin önemine her fırsatta değiniyorum. İnşallah hemşerilerimizin bize verdiği bu emaneti en iyi şekilde koruyarak şehrimize hizmetler sunacağımıza inanıyorum. Destekleri dolayısıyla teşkilatlarımızın nezdinde tüm Sakarya’ya şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın