Cumhurbaşkanı Sakarya’ya gelecek müjdesi!

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile yapılan özel toplantı sonrası  Ramazan ayı sonrası Cumhurbaşkanının Sakarya’ya geleceğini müjdeledi. Yunus Tever Paylaşımında ;’Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın@RTErdogan birlikte gerçekleştirdiğimiz özel toplantıda Sakarya ile gurur duyduğunu bir kez daha ifade ettiler. Hemşerilerimize selamlarını iletip Ramazan ayı sonrasında […]

 Cumhurbaşkanı Sakarya’ya gelecek müjdesi!

30.04.2019 - 10:48

Güncelleme : 30.04.2019 - 10:48
Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile yapılan özel toplantı sonrası  Ramazan ayı sonrası Cumhurbaşkanının Sakarya’ya geleceğini müjdeledi.
Yunus Tever Paylaşımında ;’Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın@RTErdogan birlikte gerçekleştirdiğimiz özel toplantıda Sakarya ile gurur duyduğunu bir kez daha ifade ettiler. Hemşerilerimize selamlarını iletip Ramazan ayı sonrasında şehrimize geleceklerini müjdelediler. Teşekkürler Sakarya!’ dedi.
Cumhurbaşkanı ile gerçekleşen özel görüşmeye İl Başkanı Yunus Tever,Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,İl Kadın Koları Başkanı Zehra Hatipoğlu,İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer,Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın