Sakarya’da 1 Mayıs hazırklıkları!

Türk İş tarafından bu yıl Kocaeli’nde kutlanacak olan 1 Mayıs İşçi Bayramı için Sakarya il Emniyet Müdürlüğü ekipleri hazırlıklarını tamamladı. DENETİMLER ARTIRILDI Her yıl başka bir ilde kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı Türk İş tarafından bu yıl Kocaeli’nde kutlanacak. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Sakarya’da gerçekleştirilecek mitingler için önlemlerini aldı. Tüm kavşaklarda ve umuma açık yerlerde […]

 Sakarya’da 1 Mayıs hazırklıkları!

30.04.2019 - 14:01

Güncelleme : 30.04.2019 - 14:01

Türk İş tarafından bu yıl Kocaeli’nde kutlanacak olan 1 Mayıs İşçi Bayramı için Sakarya il Emniyet Müdürlüğü ekipleri hazırlıklarını tamamladı.

DENETİMLER ARTIRILDI

Her yıl başka bir ilde kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı Türk İş tarafından bu yıl Kocaeli’nde kutlanacak. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Sakarya’da gerçekleştirilecek mitingler için önlemlerini aldı. Tüm kavşaklarda ve umuma açık yerlerde denetimlerini artıran Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sorunsuz bir 1 Mayıs için çalışmalarını tamamladıklarını ifade ettiler.

CAN VE MAL GÜVENLİĞİ

İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya denetiminde gerçekleştirilen önlemler dahilinde Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin 1 Mayıs’ta her an müdahaleye hazır olarak bekleyeceği kaydedildi. Kilit noktalarda ise polislere bekleme ve toplanma bölgeleri oluşturulacağı belirtildi. Ayrıca Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada vatandaşların can ve mal güvenliği için çalışmaların gece gündüz sürdüğü ifade edildi.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın