Ahmediyeliler Hırsızlara Göz açtırmadı!

İlçemiz Ahmediye Mahallesinde 29 Nisan 2019 sabaha karşı saat 03.00 da mahalleye girerek hırsızlık yapmak isteyen 4 kişi Muhtar Nedim Yılmazer tarafından fark edilirken kaçan hırsızlardan biri mahalle içerisinde yakalandı. Kaçan üç hırsızdan ikisi ise mahalleden polis memuru Halil Karslı, Yılmazer Market İrfan Yılmazer ve mahalle gençlerinden Bilal Güneralp, Mert Güneralp ve Hasan Can Yılmaz […]

 Ahmediyeliler Hırsızlara Göz açtırmadı!

01.05.2019 - 15:51

Güncelleme : 01.05.2019 - 15:51

İlçemiz Ahmediye Mahallesinde 29 Nisan 2019 sabaha karşı saat 03.00 da mahalleye girerek hırsızlık yapmak isteyen 4 kişi Muhtar Nedim Yılmazer tarafından fark edilirken kaçan hırsızlardan biri mahalle içerisinde yakalandı.

Kaçan üç hırsızdan ikisi ise mahalleden polis memuru Halil Karslı, Yılmazer Market İrfan Yılmazer ve mahalle gençlerinden Bilal Güneralp, Mert Güneralp ve Hasan Can Yılmaz tarafından peşlerine düşülerek kovalamaca usulü bir hırsız Yukarı Kirazcada, bir hırsız da Orta Kirazca da yakalanarak  jandarmaya teslim edildi.

Ayrıca hırsızların çaldığı 3 oto, 2 motosiklet ve bir bisiklette bulunarak jandarmaya bildirildi.

Kaçan diğer hırsız jandarma ekiplerince evinde yakalanırken, hırsızlardan 3’ü tutuklanarak cezaevine gönderilirken,1′ inin yaşı küçük olduğundan ve daha önce hırsızlık kaydı olmadığından tutuksuz yargılanmak üzere ailesine teslim edildi.

Mahalle halkından yapılan açıklamada ,’Mahallemize geçmiş olsun der ve Mahallemiz adına Muhtarımız Nedim Yılmazer, Halil Karslı, İrfan Yılmazer, Bilal Güneralp, Mert Güneralp ve Hasan Can Yılmaz a teşekkür ederiz.
Mahalle halkımızın bu tür konularda dikkatli ve duyarlı olmalarını dileriz …’denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın