ASKF Arifiye’de

Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba ve yönetim kurulu, belediye başkanları tebrik ziyaretlerinin 3. aşamasında Arifiye’deydi. ASKF Başkanı Yaşar Zımba  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya tebrik ve başarı dileklerini ileterek çiçek takdim etti. İlgili Haber KARA AİLESİNİN ACI GÜNÜ! Ziyarette Başkan Yaşar Zımba ile birlikte, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, Başkan vekili Recep Odabaş, Genel Sekreter […]

 ASKF Arifiye’de

03.05.2019 - 15:36

Güncelleme : 03.05.2019 - 15:36

Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba ve yönetim kurulu, belediye başkanları tebrik ziyaretlerinin 3. aşamasında Arifiye’deydi.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya tebrik ve başarı dileklerini ileterek çiçek takdim etti.

Ziyarette Başkan Yaşar Zımba ile birlikte,
Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, Başkan vekili Recep Odabaş, Genel Sekreter Ahmet Orhan, yönetim kurulu üyeleri Uğur Kobaş, Ali Palas, Mehmet Bilgin, Necmettin Koçak, Yahya Berk, Adem Turan vardı.

Heyet Arifiye belediye başkan yardımcısı Adnan Ağırman ile de görüştü.

Başkan Yaşar Zımba “İsmail Karakullukçu başkanı tebrik eder, tekrar seçildiği görevinde başarılar dilerim. Her alanda olduğu gibi destekleri için teşekkür ederim. Herşey Sakarya için. İsmail başkan ile ortak görüşlerimiz mevcut inşallah spor için beraber çalışacağız.’ dedi.

Başkan Karakullukçu’da ziyaretten dolayı menuniyetini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın