İki Başkan Yorgunluklarını Yayla da attılar

Yerel seçimler sonrası Arifiye Belediye Başkanlığına seçilen İsmail Karakullukçu ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı ve Muhtarlar Derneği Başkanlığına yeni seçilen Muhtar Yusuf Yavuz aşırı çalışma ve yorgunluk sonrası bu hafta sonunda Başkan İsmail Karakullukçu ile birlikte soluğu Pamukova -Solucan yaylasında alarak yorgunluk giderdiler. Muhtar Yusuf Yavuz sosyal mmedya hesabından yaptığı paylaşımda ”Bugün İsmail baskanımla dağlarda kısa […]

 İki Başkan Yorgunluklarını Yayla da attılar

05.05.2019 - 17:49

Güncelleme : 05.05.2019 - 17:54

Yerel seçimler sonrası Arifiye Belediye Başkanlığına seçilen İsmail Karakullukçu ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı ve Muhtarlar Derneği Başkanlığına yeni seçilen Muhtar Yusuf Yavuz aşırı çalışma ve yorgunluk sonrası bu hafta sonunda Başkan İsmail Karakullukçu ile birlikte soluğu Pamukova -Solucan yaylasında alarak yorgunluk giderdiler.

Muhtar Yusuf Yavuz sosyal mmedya hesabından yaptığı paylaşımda ”Bugün İsmail baskanımla dağlarda kısa bir gezinti ” ifadelerini kulanarak yayladan mükemmel fotağraf karelerini de paylaşımına ekledi.

Bir yandan ızgara yaperken,bir yandan yorgunluk çayı içen Başkan İsmail Karakullukçu ve Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yavuz Hafta başı için yeni enerjiyi depolamış oldular.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın