ALİ İHSAN YAVUZ SAKARYALI YARALI ASKERİ ZİYARET ETTİ

Hakkari’deki bir üs bölgesine Irak’ın kuzeyinden teröristlerce yapılan havan saldırısı sonucu 3 asker şehit olmuş ve yaralanan Adapazarlı Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta’da Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz bugün akşam saatlerinde hastaneyi ziyaret ederek Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta’nın […]

 ALİ İHSAN YAVUZ SAKARYALI YARALI ASKERİ ZİYARET ETTİ

06.05.2019 - 11:26

Güncelleme : 06.05.2019 - 11:26

Hakkari’deki bir üs bölgesine Irak’ın kuzeyinden teröristlerce yapılan havan saldırısı sonucu 3 asker şehit olmuş ve yaralanan Adapazarlı Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta’da Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı.

Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz bugün akşam saatlerinde hastaneyi ziyaret ederek Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta’nın yakınlarıyla bir araya geldi.

Türk silahlı kuvvetleri misafirhanesinde kahraman askerimizin babası Muharrem Hayta ve dayısıyla sohbet eden Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz  “yaralanan askerimiz Celal Hayta’ya acil şifalar diliyorum şuan burada tedavisi devam etmekte olan tüm Mehmetçiklerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın