ARSİADER’İN GELENEKSEL 2. AİLE İFTAR PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Arifiye Esnaf ve Sanayici İşadamları Derneği (ARSİADER)’in 2 geleneksel Aile iftar programı Akran Cafe’de gerçekleşti. İftar programına  Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI  Arifiye Belediye Başkanın İsmail KARAKULLUKCU ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter ve  Yönetim Kurulu  Üyeleri ailece katıldı. ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter iftar programına katılan tüm misafirlere şükranlarını sunarken,ayrıca kendilerini bu güzel mekanda ağırlayarak bol, […]

 ARSİADER’İN GELENEKSEL 2. AİLE İFTAR PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

08.05.2019 - 13:37

Güncelleme : 08.05.2019 - 13:41

Arifiye Esnaf ve Sanayici İşadamları Derneği (ARSİADER)’in 2 geleneksel Aile iftar programı Akran Cafe’de gerçekleşti.

İftar programına  Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI  Arifiye Belediye Başkanın İsmail KARAKULLUKCU ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter ve  Yönetim Kurulu  Üyeleri ailece katıldı.

ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter iftar programına katılan tüm misafirlere şükranlarını sunarken,ayrıca kendilerini bu güzel mekanda ağırlayarak bol, leziz yemekleri sunarak ilgili ve özverili hizmetlerindnen dolayı, AKRAN CAFE RESTORAN Yönetici, Müdür ve Personellerine  teşekkür etti.

Arsiader üyeleri kendilerine böyle nezih bir ortamda  bu yılda ailece iftar açmanın huzur  ve mutluluğunu  yaşatan Arsiader yönetimine teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın