”Anneler Günü” Kutlama Mesajları

Anneler günü dolayısı ile ilimiz ve ilçemizde ki kurum ve kuruluşlardan sosyal medya hesaplarımız,e-mail yolu (haber@arifiyehaber.net) ve WhatsApp haber hattımızdan yayınlanmak üzere  haber sitemize gönderilen kutlama mesajları… Bu vesile ile tüm annelerimizin ,”Anneler Gününü” tebrik ederiz. İlgili Haber “Felsefe bilginin güvenilirliğini ispat etmektir” Başkan Altuğ’dan Anneler Günü Mesajı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu […]

 ”Anneler Günü” Kutlama Mesajları

11.05.2019 - 13:28

Güncelleme : 12.05.2019 - 19:18

Anneler günü dolayısı ile ilimiz ve ilçemizde ki kurum ve kuruluşlardan sosyal medya hesaplarımız,e-mail yolu (haber@arifiyehaber.net) ve WhatsApp haber hattımızdan yayınlanmak üzere  haber sitemize gönderilen kutlama mesajları…

Bu vesile ile tüm annelerimizin ,”Anneler Gününü” tebrik ederiz.

Başkan Altuğ’dan Anneler Günü Mesajı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Hayatı boyunca bizleri eşi benzeri olmayan bir sevgi ve şefkatle kuşatan annelerimiz, verdiği emekler ve gayretlerle başarılarımızın da bir nevi mimarıdır.” diyen Başkan Altuğ, açıklamasında annelerin, aile bütünlüğü ve devamlılığındaki en büyük destek olduğunu vurgulayarak bu özel günü kutladı.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, açıklamasında şunları dile getirdi:  “Sevmeye ve sevilmeye dair ilk derslerimizi aldığımız annelerimize olan sevgimizi ifade edebilmekte kelimelerin yetersiz kaldığını bilsek de; her vesileyi bu hislerimizi ortaya koyma adına bir fırsat biliyoruz. Anneler günü de sembolik olarak böyle özel bir gündür.

Bir evladın yetişmesinde annelerimizin rolü büyüktür. Onlar insan olmaya giden yolda ilk öğreticilerimizdir.  Bu nedenle annelerimiz koca bir toplumun doğru yetişmesinde temeldir.

Annelerimiz ailenin temel direği olduğu gibi, ellerinin hamurunu iş dünyasına bulaştırdığında da toplumun ve üretim gücümüzün dinamikleridir aynı zamanda.   Kadının elinin değmediği bir ekonominin bereketi olmaz. Mutlu, güçlü ve yüzü gülen bir toplum; güçlü kadınların, güçlü annelerin omuzlarında yükselecektir. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır. Bu duygu ve düşüncelerle; insanlığın mimarı annelerimizin Anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım” diye konuştu.

 

CHP Arifiye’den Anneler Günü mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR’ın yyaınladığı Anneler Günü mesajı;

‘Bugün anneler yine çocukları için ağlıyor, şiddete maruz kalıyor,çocukları ile yoksulluk pençesinde yaşıyor. Ancak unutmamalıdır ki; anaların gözyaşı kutsaldır ve bize göre o gözyaşlarının rengi yoktur, dili, dini, ırkı yoktur.

Anneler; dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, hayatı anlamlı kılan en değerli varlığımızdır. Sağlıklı, başarılı ve dürüst bir toplum yapısını, anne sevgisi ile inşa edebiliriz. Bireylerin yetişmesinde en büyük pay annelere aittir. Karşılıksız emek ve sınırsız sevgiyle bizleri büyüterek, topluma en iyi şekilde hazırlayan annelerimizin yaşam şartlarının iyileştirilmesi, mutlu, güvenli ve kaygılardan uzak bir hayat sürmeleri, şüphesiz yetiştirecekleri nesillerin mutluluğu için de vazgeçilmez bir önem taşımaktadır.Halkın partisi Cumhuriyet Halk Partisi hiçbir anne evladının yatağa aç girmemesi,işsiz kalmaması,eğitiminden mahrum kalmaması ve hiçbir anne evladının adaletsizliğe maruz kalmaması için mücadele etmektedir.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz bunun sözünü veriyoruz. Anneler içiniz rahat etsin çocuklarınızın teminatı biziz. Sevginin sembolü olan fedakarlıklarla ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren annelerimizin Anneler gününü içtenlikle kutluyorum.’

 

Yukarı Kirazca Mahalle Muhtarından Anneler Günü Mesajı

Yukarı Kirazca Mahalle Muhtarı Hasan Dişli gönderiği mesaj ile Anneler Gününün kutladı.

Muhtar Dişli’nin mesajı;

”Tüm Annelerimizin Anneler Gününü kutlarım..”

 

2023 Arifiye Neviye mahallesi Muhtar adayından Anneler günü mesajı

2023 Arifiye Neviye mahallesi Muhtar adayı Mert Özdemir Anneler günü mesajı yayınladı;

 

”Toplum ve kültür hayatımızın en kutsal birliği aileyi, hayatın türlü zorluklarına karşı ayakta tutan; sevgi, şefkat, merhamet, sorumluluk ve fedakârlık gibi ulvi değerlerle çocuklarımızı yetiştiren ve geleceğimizin sağlam temeller üzerine inşa edilmesini sağlayan saygıdeğer annelerimizin “Anneler Günü”nü en içten duygularla kutluyorum.”

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Anneler Günü mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Tever, Türk milletinin en zor zamanlarında yaşanan nice kahramanlık destanlarında fedakar ve cefakar anneler ile onların yetiştirdiği kahraman evlatların izi olduğunu söyledi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Evlatlarını canından ve ruhundan bir parça olarak gören ve tüm hayatını çocuklarının daha iyi olması için karşılık beklemeden harcayan en kutsal varlıkların anneler olduğunu belirten Başkan Tever, “Annelerimiz hoşgörünün, fedakarlığın, şefkat ve merhametin adıdır” dedi. Annelik duygusunun, tüm canlıların nefes alması kadar evrensel bir değer olduğuna dikkat çeken Başkan Tever, “Peygamber Efendimizin ‘Cennet, annelerin ayakları altındadır’ hadis-i şerifiyle payelendirdiği anne sevgisi dünyadaki en değerli sevgidir” diye konuştu.

Türk milletinin en zor zamanlarında yaşanan nice kahramanlık destanlarında fedakar ve cefakar anneler ile onların yetiştirdiği kahraman evlatların izi olduğunu vurgulayan Başkan Tever, “Bu müstesna günde, yıllarca bakıp büyüttüğü, üzerine titrediği evlatlarını kutsal vatanımız için toprağa veren tüm şehit annelerinin ellerinden öpüyor, her birine minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Onları sadece evlatlarından uzak kaldığı bu özel günde değil her gün hatırlayıp yanlarında olalım” dedi.

Başkan Tever, mesajını şu sözlerle tamamladı: “Ben öncelikle, üzerimde büyük emeği olan annemi ve hakkın rahmetine kavuşmuş tüm anneleri saygı ve rahmetle ile anıyor, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.”

MHP ARİFİYE İLÇEDEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

MHP Arifiye İlçe Başkanı Murat YÖRDAN’ın , Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajı;

‘Koşulsuz sevgileri,sınırsız hoşgörüleri ve fedakarlıkları ile bizleri bugünlere getirip hayata hazırlayan,varlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren,Cennetin ayaklarının altında müjdelendiği kıymetli annelerimizin ANNELER GÜNÜNÜ sevgi,saygı ve en kalbi duygularımla kutlar,Rabbimin yokluğunuzu göstermemesini temenni ederim.’

Başkan Burak’ın Anneler Günü mesajı

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Burak mesajında, annelerimize sadece bir gün değil her gün içimizde büyüyen sevgi ve bağlılığı göstermenin en kalbi duygulardan biri olduğunu ifade etti.

Başkan Burak: “İyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin birer simgesi olan annelerimiz; çocuklarımızın topluma faydalı bireylere dönüşmesi adına, tüm zorluklara rağmen sevgi, sabır ve özveriyle çabalamaktadır.

Baş tacımız annelerimize, sadece bir gün değil her gün içimizde büyüyen sevgi ve bağlılığı göstermemiz bizlerin en kalbi duygularından biridir. Bu anlamlı günde; yaşamımız boyunca yol göstericimiz, güven ve desteğini hep aradığımız, yanında güç bulduğumuz, bizleri karşılıksız sevgi ve fedakârlıkla büyüten baş tacımız tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Ayrıca evlatlarını bu toprakların bizlere vatan olarak kalması adına şehit veren, acılarını milletçe yürekten paylaştığımız şehit annelerimize de daimi minnet ve şükranlarımı sunarım” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın