Arifiye Mezunları İznik’te İftar sofrasında buluştu

Büyük bir özlemle beklenen Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunlarının 17.Geleneksel iftar buluşması dün akşam İznik’te DSİ sosyal tesislerinde gerçekleşti. Değişik meslek grublarından alanlarında farklı kariyerlere ulaşmış yüzlerce Arifiye Öğretmen Lisesi Mezununun katıldığı iftar programı her zaman olduğu gibi yılboyu çekilen özlemle, mutlu bir buluşmanın yeni bir heyecanı gibi yaşandı. Düzenlenen iftar programına sadece mezun öğrenciler değil,ilerleyen […]

 Arifiye Mezunları İznik’te İftar sofrasında buluştu

12.05.2019 - 12:46

Güncelleme : 12.05.2019 - 12:46

Büyük bir özlemle beklenen Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunlarının 17.Geleneksel iftar buluşması dün akşam İznik’te DSİ sosyal tesislerinde gerçekleşti.

Değişik meslek grublarından alanlarında farklı kariyerlere ulaşmış yüzlerce Arifiye Öğretmen Lisesi Mezununun katıldığı iftar programı her zaman olduğu gibi yılboyu çekilen özlemle, mutlu bir buluşmanın yeni bir heyecanı gibi yaşandı.

Düzenlenen iftar programına sadece mezun öğrenciler değil,ilerleyen yaşlarına rağmen öğrencilerini bu mutlu buluşmada yalnız bırakmayan hocalarda katıldı.

Bir çok kültürel etkinliklerinde yer aldığı iftar programında gece boyu bolca yaşanmış okul hatıraları anlatıldı.

Ülkemizin ağırlıklı Marmara bölgesinden olmak üzere değişik vilayetlerinden mezun öğrencilerin katıldığı iftar programına ilçemiz Arifiye’den de bir çok mezun katıldı.

17.Yılını dolduran Arifiye Mezunlarının İznik buluşmasını Arifiye Öğretmen Lisesi mezunları İsmail Kardaş, Hasan Kuru,Muammer Geç organize ediyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın