SİVASLILAR İFTARDA BULUŞTU

Sakarya Sivaslılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Erenler Gülpınar düğün salonunda iftar yemeği verdi. Yemeğe tanışma ve kaynaşmanın gerçekleşmesi için saat 19:00 dan itibaren gelen Sivaslılar birbirleriyle tanışıp sohbet ettiler. Dernek yönetimi katılımcıları kapıda karşıladı. İftar yemeğinde hemşerilerine hitap eden dernek Başkanı Resul DURSUN: burada Derneğimizin organizasyonunda yönetimimiz ve hemşerilerimiz ile birlikte yeni dönemde ilk […]

 SİVASLILAR İFTARDA BULUŞTU

12.05.2019 - 13:23

Güncelleme : 12.05.2019 - 13:23

Sakarya Sivaslılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Erenler Gülpınar düğün salonunda iftar yemeği verdi. Yemeğe tanışma ve kaynaşmanın gerçekleşmesi için saat 19:00 dan itibaren gelen Sivaslılar birbirleriyle tanışıp sohbet ettiler. Dernek yönetimi katılımcıları kapıda karşıladı.

İftar yemeğinde hemşerilerine hitap eden dernek Başkanı Resul DURSUN: burada Derneğimizin organizasyonunda yönetimimiz ve hemşerilerimiz ile birlikte yeni dönemde ilk buluşmamızı gerçekleştiriyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan ve kaynaşma adına burada bulunan dernek yönetimimize, üyelerimize ve hemşerilerimize yönetimim adına teşekkür ediyorum, Derneğin ilk programının İftar olmasının güzel bir tevafuk olduğunu, farklı programlar ile dernek çalışmalarımız devam edecek, Derneğimiz Ramazan boyunca iftardan sonra açık olacak, Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum dedi.

İftar yemeğinden önce sunulan ney dinletisi herkesin beğenisini topladı. İftar yemeği ve duadan sonra program sona erdi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın