Neviye İlkokulunda Engelliler Haftası Kutlandı

Neviye İlkokulu Özel Eğitim Öğretmenleri tarafından hazırlanan program okulun bahçesinde düzenlendi. Sunuculuğunu Sınıf Öğretmeni Fatma ÇOKER’in yaptığı programda engelliler haftası ile ilgili şiirler okundu ve müzikli oyunlar oynandı. Engelliler Haftası nedeniyle Özel Eğitim alt sınıfları tarafından düzenlenen programa okul yöneticileri,öğretmenler ve özel eğitim velileri katıldı. Okul öğrencileri tarafından şarkılı oyunlarla, öğrencilere engelli olmanın bir kusur […]

 Neviye İlkokulunda Engelliler Haftası Kutlandı

15.05.2019 - 12:35

Güncelleme : 15.05.2019 - 12:35

Neviye İlkokulu Özel Eğitim Öğretmenleri tarafından hazırlanan program okulun bahçesinde düzenlendi. Sunuculuğunu Sınıf Öğretmeni Fatma ÇOKER’in yaptığı programda engelliler haftası ile ilgili şiirler okundu ve müzikli oyunlar oynandı.

Engelliler Haftası nedeniyle Özel Eğitim alt sınıfları tarafından düzenlenen programa okul yöneticileri,öğretmenler ve özel eğitim velileri katıldı.

Okul öğrencileri tarafından şarkılı oyunlarla, öğrencilere engelli olmanın bir kusur olmadığını ve engelli insanlara saygı ve hoşgörüyle yaklaşılması gerektiği vurgulanarak anlamlı ve önemli mesajlar verildi. Yapılan etkinlikte özel eğitim öğrencileri çok mutlu oldular.

Okul İdaresi yaptığı açıklamada;’ Programın hazırlanmasında emeği geçen öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik eder, programımıza katılarak öğrencilerimize maddi ve manevi destek olan, mutluluklarına ortak olan değerli velilerimize teşekkür ederiz.’denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın