Bekir Sıtkı Ailesi Neviye’de ki Özel Öğrencileri unutmadı

Engelliler Haftası kapsamında Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Okul-Aile Birliği adına Okul Müdürü Cemal YAMAK, Müdür Yardımcısı Leyla GÖZTÜRK Neviye İlkokulunda ki  Özel Eğitim Öğrencilerine en çok sevdikleri oyuncakları hediye ettiler. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sabri MERCAN, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal YAMAK, Müdür Yardımcısı Leyla GÖZTÜRK ve Okul yöneticilerinin katılımıyla Özel Eğitim Öğrencilerinin […]

 Bekir Sıtkı Ailesi Neviye’de ki Özel Öğrencileri unutmadı

16.05.2019 - 12:05

Güncelleme : 16.05.2019 - 16:32

Engelliler Haftası kapsamında Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Okul-Aile Birliği adına Okul Müdürü Cemal YAMAK, Müdür Yardımcısı Leyla GÖZTÜRK Neviye İlkokulunda ki  Özel Eğitim Öğrencilerine en çok sevdikleri oyuncakları hediye ettiler.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sabri MERCAN, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal YAMAK, Müdür Yardımcısı Leyla GÖZTÜRK ve Okul yöneticilerinin katılımıyla Özel Eğitim Öğrencilerinin en çok sevdikleri oyuncakları hediye edildi.

Oyuncak dağıtımında gösterdikleri sevinç duygusal anlar yaşattı.

Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal Yamak “Amacımız, özel günde özel öğrencileri sevindirmekti. Gözlerinde ki ışıltıyı görmek beni çok duygulandırdı” dedi.

Neviye İlkokulu okul İdarecileri duyarlı davranışlarından dolayı Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu velilerine, müdürüne ve idarecilerine, öğrenciler ve okul idaresi adına teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın