ARİFİYE HALK EĞİTİM MERKEZİNDEN YAZ KURSLARI

Arifiye’de yaygın eğitim alanında hizmet veren Arifiye Halk Eğitim Merkezinin okulların tatil olması ile birlikte 1 Temmuz 2019 ile 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında ilçemize bir çok alanda kurs hizmeti vereceği belirtildi. Arifiye Halk Eğitim Merkezinden yapılan açıklamada; ‘Arifiye’ de yaygın eğitim alanında hizmet veren kurumumuz, okulların tatil olması ile birlikte 1 Temmuz 2019 ile […]

 ARİFİYE HALK EĞİTİM MERKEZİNDEN YAZ KURSLARI

17.05.2019 - 17:26

Güncelleme : 17.05.2019 - 17:26

Arifiye’de yaygın eğitim alanında hizmet veren Arifiye Halk Eğitim Merkezinin okulların tatil olması ile birlikte 1 Temmuz 2019 ile 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında ilçemize bir çok alanda kurs hizmeti vereceği belirtildi.

Arifiye Halk Eğitim Merkezinden yapılan açıklamada;

‘Arifiye’ de yaygın eğitim alanında hizmet veren kurumumuz, okulların tatil olması ile birlikte 1 Temmuz 2019 ile 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında ilçemize bir çok alanda kurs hizmeti verecektir. Bunların başlıcaları; Spor Kursları, Müzik Kursları, El Sanatları Kursları, Üniversiteye Hazırlık Kursları, Dil Kursları, çeşitli hobi kurslarıdır. Detaylı kurs listesi, yaz kursları için bastırıp ilçemizin dört bir yanına astığımız ekteki afişimizde ve kurumumuzun internet sitesinde mevcuttur. İsteyen herkesi ücretsiz yaz kurslarımızdan  faydalanmak üzere Arifiye Halk Bankası üstünde bulunan idari binamıza gelip kayıt olmaya bekliyoruz. Kayıt için T.C. kimlik belgesi yeterlidir. Her hemşerimiz bu yaz, İngilizce, Arapça, Rusça, Fransızca öğrenebilir, Emlak Danışmanlığı Eğitimi alabilir, bilgisayar, çizim veya muhasebe öğrenip işe girebilir. Herkese göre kurslarımız vardır. Mutlaka fikir almaya bekliyoruz. Bizim için hayatın her anı öğrenme zamanıdır.

Kurum Müdürü Abdulvahit UYGAR; ayrıca ilçemizde bulunan KYK bünyesindeki Okçuluk, Güreş, Kick Box,Wushu, Fitness salonlarını tatilde Halk Eğitimi kurslarına ücretsiz açtığı için, Arifiye KYK Müdürü Sayın Mahmut AKTUNÇ’ a ilçe halkı adına teşekkür ediyoruz dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın