Düşünce Platformundan Hilmi Türkmen’e Hayırlı Olsun Ziyareti..

Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu  Başkan Hasan Demir ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Üsküdar  Belediye Başkanı  Hilmi Türkmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlgili Haber “Güç ve kudret sahibi Allah’tır” Üsküdar  Belediye Başkanı  Hilmi Türkmen platform üyelerini ziyaret sonrası  bırakmayarak iftardan sahura kadar Niv Mekan sahilde, misafir etti. Niv Mekan sahili ve hemen yanında Selçuklu […]

 Düşünce Platformundan Hilmi Türkmen’e Hayırlı Olsun Ziyareti..

19.05.2019 - 19:17

Güncelleme : 19.05.2019 - 19:17

Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu  Başkan Hasan Demir ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Üsküdar  Belediye Başkanı  Hilmi Türkmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Üsküdar  Belediye Başkanı  Hilmi Türkmen platform üyelerini ziyaret sonrası  bırakmayarak iftardan sahura kadar Niv Mekan sahilde, misafir etti.

Niv Mekan sahili ve hemen yanında Selçuklu ve Osmanlı mimari tarihi geçmişini yansıtan kongre ve sergi sarayını özelliklerini anlatan Başkan Türkmen, Bu hizmetlerin Cumhurbaşkanı tarafından çok taktir edildiğini söyledi.

Kapalı alanda 40 bin çevresi ile birlikte yaklaşık 65 bin kişi aynı anda namazını kıldığı Çamlıca Camisinde teravih namazı  kılan platform üyelerine Başkan Hilmi Türkmen Cami  hakkında bilgi verdi.

Teravih ve Sabah Namazlarını Çamlıca Camsinde kılan platform üyeleri Sakarya’ya geri döndüler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın