Jandarma’dan geniş güvenlik önlemi!

Arifiye ilçesi Kumbaşı Mahallesinde, 4 kişinin hayatını kaybettiği, 2’si polis 11 kişinin de yaralandığı çatışma sonrasında, jandarma tarafından mahalle giriş ve çıkışında geniş güvenlik önlemi aldı. Çınardibi-Kumbaşı-Mollaköy Mahallerinde Jandarma’dan Sıkı Güvenlik Önlemi! Arifiye Kumbaşı Mahallesinde, aralarında daha önceden husumet bulunan iki grup arasında silahlı çatışma çıkmış, yaşanan gerginlik hastane bahçesine de sıçramış ve 4 kişi […]

 Jandarma’dan geniş güvenlik önlemi!

20.05.2019 - 17:00

Güncelleme : 20.05.2019 - 17:00

Arifiye ilçesi Kumbaşı Mahallesinde, 4 kişinin hayatını kaybettiği, 2’si polis 11 kişinin de yaralandığı çatışma sonrasında, jandarma tarafından mahalle giriş ve çıkışında geniş güvenlik önlemi aldı.

Çınardibi-Kumbaşı-Mollaköy Mahallerinde Jandarma’dan Sıkı Güvenlik Önlemi!

Arifiye Kumbaşı Mahallesinde, aralarında daha önceden husumet bulunan iki grup arasında silahlı çatışma çıkmış, yaşanan gerginlik hastane bahçesine de sıçramış ve 4 kişi hayatını kaybederken, 11 kişi de yaralanmıştı. Yaşanan olayların ardından Kumbaşı mahallesinde gerginliğin halen devam ettiği, jandarmanın da yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı mahallede geniş güvenlik önlemi aldığı öğrenildi. Mahalle giriş ve çıkışlarında kontrollerini artıran jandarmanın, arama yaparak geçişlere izin verdiği belirtildi.

kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın