Samsunlular Derneğinden iftar

Samsunlular Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Derneği ile Samsun-Sakarya İlk Adım Eğitim Kültür ve Spor Derneği’nin birlikte organize ettiği iftar programına yoğun ilgi vardı. FEDERASYON İlgili Haber TRUMP’A MEKTUP! Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Değerli basın ve üyelerimiz bu iftar programının önemi federasyon kurma çalışmalarını tamamlayarak tanıtımını yapmamız açısından da önem arzetmektedir. Federasyon kurucu başkanlığına Hasan […]

 Samsunlular Derneğinden iftar

20.05.2019 - 16:51

Güncelleme : 20.05.2019 - 16:51

Samsunlular Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Derneği ile Samsun-Sakarya İlk Adım Eğitim Kültür ve Spor Derneği’nin birlikte organize ettiği iftar programına yoğun ilgi vardı.

FEDERASYON

Konuyla ilgili yapılan açıklamada,Değerli basın ve üyelerimiz bu iftar programının önemi federasyon kurma çalışmalarını tamamlayarak tanıtımını yapmamız açısından da önem arzetmektedir. Federasyon kurucu başkanlığına Hasan Kargün, Başkan yardımcısı Reşat Akın, sekreterliğe Ramazan Demır, saymanlığa İdris Turna, üyeliğe Kazım Ünal’dan kurulu geçici bir federasyon yönetimi teşkil etmiştir” denildi.  Sakarya Samsun İlk Adım Eğitim Kültür ve Spor Derneği ve Samsun Kültür Gençlik ve Spor Derneği Başkanı Hasan Kargun “Artık daha güçlü olabilmek için Federasyon çatısı altına girdik. Bu akşam iftarımızla aldığımız huzur ortamı bize güç kuvvet veriyor” dedi.

İftar yemeğine ilçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’da katıldı.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın