Sakaryaspor’dan açıklama

Sakaryaspor ile Fatih Karagümrük arasında oynanacak olan TFF 2.Lig play-off final maçının biletleri satışa çıktı ve çok sayıda taraftar bilet almak için akın etti. Taraftarın gösterdiği yığun ilgi sonra biletlerin tamamı satıldı.Biletler bitmedi şeklinde sosyalmedyada çıkarılan dedikoduile ilgili kulüpten bir açıklama geldi. İlgili Haber ‘Çocuklarda Akciğer Hastalıkları ve Astım’ konferansı AKM’de ‘Değerli Sakaryaspor taraftarları, Sosyal […]

 Sakaryaspor’dan açıklama

26.05.2019 - 17:43

Güncelleme : 26.05.2019 - 17:43
Sakaryaspor ile Fatih Karagümrük arasında oynanacak olan TFF 2.Lig play-off final maçının biletleri satışa çıktı ve çok sayıda taraftar bilet almak için akın etti.

Taraftarın gösterdiği yığun ilgi sonra biletlerin tamamı satıldı.Biletler bitmedi şeklinde sosyalmedyada çıkarılan dedikoduile ilgili kulüpten bir açıklama geldi.

‘Değerli Sakaryaspor taraftarları,

Sosyal medyada yer alan biletler bitmedi haberlerine itibar etmeyiniz. Biletlerin tamamı dün gece tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz…

Taraftarlar stadyuma üzerinde TC Kimlik Numaraları yazan bilet ile girecek ve bilet ile kimlikte uyuşmazlık olduğunda stadyuma hiç bir şekilde alınmayacaktır. Bu sebeple karaborsa bilet satışı mümkün değildir.

İnanıyoruz ki, taraftarımıza söz vermiş olduğumuz şampiyonluğu bu sezon hep birlikte yaşayacağız!

Salı gecesi maçtan sonra, tüm taraftarımızla Adapazarı Kent Meydanı’nda buluşmak üzere!

Saygılarımızla…’

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın