“Çocuklarımız Geleceğimizdir” Proje Toplantısı Yapıldı.

Arifiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde devlet koruması altındaki çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlamak amacıyla hazırlanacak olan “Çocuklarımız Geleceğimizdir” Projesi tanıtım toplantısı Arifiye Çocuk Evleri Sitesinde yapıldı. Toplantıya İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçe Emniyet Müdür V. Güven Alan, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğu,İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Gençlik ve […]

 “Çocuklarımız Geleceğimizdir” Proje Toplantısı Yapıldı.

28.05.2019 - 15:12

Güncelleme : 28.05.2019 - 15:12
Arifiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde devlet koruması altındaki çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlamak amacıyla hazırlanacak olan “Çocuklarımız Geleceğimizdir” Projesi tanıtım toplantısı Arifiye Çocuk Evleri Sitesinde yapıldı.

Toplantıya İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçe Emniyet Müdür V. Güven Alan, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğu,İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Gençlik ve Spor Müdür V. Adem Aka, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek ve Arifiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Hatice Gümüş katıldı.

İlçe  Kaymakamımız Bekir Dınkırcı,projenin amacının çocuk evleri sitesinde kalan çocuklarımızı donanımlı bir şekilde yetiştirmek, sevgi ve aile şefkatini hissettirerek onları geleceğe güvenle hazırlamak, çocuklarımızın milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, vatanını, milletini ve bayrağını seven, ortak değerlerimizi özümsemiş, sevgiyi, kardeşliği ve paylaşmayı bilen nesiller yetiştirmek olduğunu çocuklarımıza yapılan yatırımın, milletimizin geleceğine yapılan yatırım olduğuna ve bu projenin geleceğimiz için faydalı olacağına inandığını ifade ederek bu tür projelerin olması gereken ve örnek teşkil eden projeler olduğunu projenin hayata geçirilmesi noktasında kurumlarımıza büyük görevler düştüğünü bundan dolayı kurumların kendi alanları ile ilgili olan bölümlerde titizlikle çalışılarak katkı sağlanmasını ve konunun yakından takip edilmesini istedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın