Stajyer öğrencilerin beceri eğitimi yerleri belirlendi

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı için Sakarya’da sağlıkla ilgili bölümlerde öğrenim görecek olan ortaöğretim ve yükseköğretim öğrencileri için beceri eğitimi yerlerinin belirlenmesine yönelik toplantı düzenlendi. Geniş katılımla Sakarya Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi Salonu’nda gerçekleşen toplantı, İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Suat Koçak başkanlığında yapıldı. Toplantıya, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi ile […]

 Stajyer öğrencilerin beceri eğitimi yerleri belirlendi

28.05.2019 - 13:35

Güncelleme : 28.05.2019 - 13:35

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı için Sakarya’da sağlıkla ilgili bölümlerde öğrenim görecek olan ortaöğretim ve yükseköğretim öğrencileri için beceri eğitimi yerlerinin belirlenmesine yönelik toplantı düzenlendi.

Geniş katılımla Sakarya Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi Salonu’nda gerçekleşen toplantı, İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Suat Koçak başkanlığında yapıldı. Toplantıya, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndan ilgili bölüm başkanları ve öğretim üyeleri, İl Sağlık Müdürlüğünden ilgili Şube Müdürü ve Uzmanlar, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri Şube Müdürlüğü yetkilileri, ilimizdeki özel ve kamuya bağlı mesleki ve teknik liselerin okul müdürleri ile kamu ve özel hastanelerin temsilcileri katıldı. Yeni eğitim-öğretim yılında İlimizdeki tüm özel ve kamu hastaneleri, aile sağlığı merkezleri ile 112 acil sağlık hizmetleri istasyonlarında beceri eğitimi yapacak öğrencilerin belirlendiği toplantıda, ileride sağlık camiasının birer ferdi olacak olan öğrencilerin en iyi şekilde pratik ve teorik eğitim uygulamalarını almaları yönünde geniş değerlendirilmelerde bulunuldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın