Umutlar Bir Başka Bahara

Sakaryaspor’un dün Bursa’da Karagümrükspor ile oynadığı play-off final müsabakasında 25 bin Tatanga yerini alırken, taraftar bir kez daha finalden dönmenin hüznünü yaşadı. Sakaryaspor’un dün play-off finalinde Karagümrük ile oynadığı müsabaka için Sakarya’dan çok sayıda taraftar erken saatlerden itibaren yola koyularak Bursa’ya adeta göç etti. 22 bin biletli Sakaryaspor taraftarının tamamı Bursa’ya akın ederken, statta adeta […]

 Umutlar Bir Başka Bahara

29.05.2019 - 12:30

Güncelleme : 29.05.2019 - 12:30

Sakaryaspor’un dün Bursa’da Karagümrükspor ile oynadığı play-off final müsabakasında 25 bin Tatanga yerini alırken, taraftar bir kez daha finalden dönmenin hüznünü yaşadı.

Sakaryaspor’un dün play-off finalinde Karagümrük ile oynadığı müsabaka için Sakarya’dan çok sayıda taraftar erken saatlerden itibaren yola koyularak Bursa’ya adeta göç etti. 22 bin biletli Sakaryaspor taraftarının tamamı Bursa’ya akın ederken, statta adeta yeşil-siyah bir şölen vardı.

Müsabakanın başlangıç düdüğü ile birlikte binlerce meşale yakılırken, 25 bin Sakaryasporlu taraftar takımın 2-0’lık yenilgisi ile adeta yıkıldı. Geçen yıl olduğu gibi bu sene de yine finalden dönen Tatangalar, büyük moral bozukluğu yaşadı.

sakaryahalk.com

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın