”Şehidimiz Var”

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Kuzey Irak’ın Hakurk bölgesinde bölücü terör örgütü PKK’nın üslerine yönelik operasyonu sırasında Sakarya’ya da acı haber düştü. Geyve ilçemiz  Melekşe Solak Mahallesi’nde ikamet eden Hakkari Dağ ve Komando Tugayı 1. Dağ ve Komando Tabur Komutanlığı’nda görev yapan Piyade Teğmen Raşit AYDIN ve Piyade Uzman Mehmet TAŞHAN Kuzey Irak’ta sürdürülen PençeOperasyonu ‘nda […]

 ”Şehidimiz Var”

30.05.2019 - 11:22

Güncelleme : 30.05.2019 - 11:22

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Kuzey Irak’ın Hakurk bölgesinde bölücü terör örgütü PKK’nın üslerine yönelik operasyonu sırasında Sakarya’ya da acı haber düştü.

Geyve ilçemiz  Melekşe Solak Mahallesi’nde ikamet eden Hakkari Dağ ve Komando Tugayı 1. Dağ ve Komando Tabur Komutanlığı’nda görev yapan Piyade Teğmen Raşit AYDIN ve Piyade Uzman Mehmet TAŞHAN Kuzey Irak’ta sürdürülen PençeOperasyonu ‘nda şehid oldular.

Aslen Giresunlu bir ailenin evladı olarak Geyve nüfusuna kayıtlı olan Piyade Teğmen Raşit Aydın(28)’ın cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Geyve Merkez Sinanbey Camisinde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecek.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın