Kaymakamımız DINKIRCI’dan Bayram Mesajı…

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı Ramazan Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. Kaymakamımızn Ramazan Bayramı Mesajı; İlgili Haber “Şampiyona için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde lansman yapılacak” ‘Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.   Bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, saygı ve […]

 Kaymakamımız DINKIRCI’dan Bayram Mesajı…

03.06.2019 - 17:36

Güncelleme : 03.06.2019 - 17:36

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı Ramazan Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakamımızn Ramazan Bayramı Mesajı;

‘Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.

 

Bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı huzur ikliminde geçirilen günlerdir. Bu günler; birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve saygı kültürüyle yardımlaşma ve dayanışmayı sağlar, dargınlık ve ihtilafları giderir, çocuklarımızın manevi havayı idrak etmelerini sağlar.

 

Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bu özel günlerde ailelerimizle büyüklerimizi ziyaret ederek, onların hayır duasını almalı, küçüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşarak, onların bayram sevincine ortak olmalı, köy ve mahalle komşularımızla bayramlaşarak, özellikle fakir, yaşlı, kimsesiz vatandaşlarımızla ve şehit ve gazi ailelerimizle bir araya gelerek, ziyaretler yaparak onlarla bayram neşesini ve coşkusunu paylaşmalıyız.

 

Kaymakamlık olarak vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından gerekli önlemler alınmıştır. Bayram sevincimizin acıya dönüşmemesi, üzücü haberlerin yürekleri yakmaması için vatandaşlarımıza trafikte daha dikkatli olmalarını, kurallara uymalarını özellikle hatırlatmak istiyorum.

 

Bu duygularla, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere tüm Arifiyelilerin Ramazan Bayramı’nı en kalbi hislerimle tebrik ediyorum. Bayramın milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluk vesilesi olmasını temenni ediyorum.’

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın