Kışlaçay Sevdalıları Yağmurla Birlikte Geleneksel İftar sofrasında buluştu…

Arifiye İlçesi Kışlaçay Mahallesi Kışlaçay Sevdası derneği tarafından düzenlenen İftar Programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken yağış olumsuz etkiledi.Konuk Olan Bayanlar Okulun İçinde İftarını Açarken Baylar  Kahve ve kurulan çadırda iftarını açtılar. Köy okul bahçesinde düzenlenen iftar programına bayanların yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı. İlgili Haber ÇOCUK HAKLARI SOKAĞI İftar programına vatandaşların yanı sıra; Arifiye Belediye Başkanı […]

 Kışlaçay Sevdalıları Yağmurla Birlikte Geleneksel İftar sofrasında buluştu…

03.06.2019 - 12:42

Güncelleme : 03.06.2019 - 12:44

Arifiye İlçesi Kışlaçay Mahallesi Kışlaçay Sevdası derneği tarafından düzenlenen İftar Programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken yağış olumsuz etkiledi.Konuk Olan Bayanlar Okulun İçinde İftarını Açarken Baylar  Kahve ve kurulan çadırda iftarını açtılar.

Köy okul bahçesinde düzenlenen iftar programına bayanların yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.

İftar programına vatandaşların yanı sıra; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, ve AK Parti ilçe teşkilatı,Belediye Meclis Üyeleri ve Kışlaçay Mahalle sakinleri katıldı.

Kışlaçay Mahallei Muhtarı Cemal Aldemir : iftara gelen konukların masalarını gezerek katılımları için teşekkür etti.

Kışlaçay Sevdası Derneği Yönetimi kısa açıklamasında ; ” Düzenlediğimiz mahalle İftarına katılan komşularımıza ve bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız ve diğer konuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.” Dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın