Bu Bayram Güneydoğuyu gezdiler

Seyahat etmeyi seven özellikle her yıl mutlaka Doğu Anadolu bölgesine gezi yapan İlçemizin sevilen simalarından bir grup dostlar,bu Ramazan Bayramı tatilinin uzun olması sebebi ile Güneydoğu turu gerçekleştirdiler. Güneydoğu turunda Adana,Gaziantep,Urfa,Diyarbakır,Kahramanmaraş ve Adıyaman vilayetlerini gezdiler. İlgili Haber Türkiye’de Değil Avrupa’da Birinci Mon Medya Sahibi Nuri Tokyürek,İlçemiz Kaymakamlık Personeli Salih Öztaş,ÖzelŞirket çalışanı Adem Köse ve Gruba […]

 Bu Bayram Güneydoğuyu gezdiler

09.06.2019 - 17:45

Güncelleme : 09.06.2019 - 17:49

Seyahat etmeyi seven özellikle her yıl mutlaka Doğu Anadolu bölgesine gezi yapan İlçemizin sevilen simalarından bir grup dostlar,bu Ramazan Bayramı tatilinin uzun olması sebebi ile Güneydoğu turu gerçekleştirdiler.

Güneydoğu turunda Adana,Gaziantep,Urfa,Diyarbakır,Kahramanmaraş ve Adıyaman vilayetlerini gezdiler.

Mon Medya Sahibi Nuri Tokyürek,İlçemiz Kaymakamlık Personeli Salih Öztaş,ÖzelŞirket çalışanı Adem Köse ve Gruba Ankara’dan dahil olan Koç Teksitil İşletme sahibi  Yavuz Koç ile birlikte bayram tatilini yaptıkları kültür gezisi ile doya doya yaşadılar.

Yaptıkları Kültür Gezisinin doğal güzelliklerini Sosyal medya hesabından yaptıklları paylaşımlar ile takipçileri ile paylaşan dostlar grubunun yapılan geziden büyük bir keyf aldığı görünüyor.

Bakalım Dostlar Grubu Önümüzde ki yıl nerede bir araya gelecekler.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın