SAÜ Bayramlaşma kokteylinde bir araya geldi.

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) akademik ve idari personeli, Rektörlük tarafından düzenlenen bayramlaşma kokteylinde bir araya geldi. Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’ın ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma kokteyli, SAÜ Personel Yemekhanesi’nde gerçekleştirildi. Rektör Prof. Dr. Savaşan, kokteyle katılan akademik ve idari personelle tek tek bayramlaşarak, bayramlarını tebrik etti. Prof. Dr. Savaşan, “Allah nice bayramlara huzur, sağlık, […]

 SAÜ Bayramlaşma kokteylinde bir araya geldi.

13.06.2019 - 14:36

Güncelleme : 13.06.2019 - 14:36

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) akademik ve idari personeli, Rektörlük tarafından düzenlenen bayramlaşma kokteylinde bir araya geldi.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’ın ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma kokteyli, SAÜ Personel Yemekhanesi’nde gerçekleştirildi. Rektör Prof. Dr. Savaşan, kokteyle katılan akademik ve idari personelle tek tek bayramlaşarak, bayramlarını tebrik etti. Prof. Dr. Savaşan, “Allah nice bayramlara huzur, sağlık, mutluluk içerisinde sevdikleriniz ile birlikte kavuşmanızı nasip etsin. Ramazan ayı sevgi, hoşgörü, rahmet ve mağfiret ayıdır. Hep birlikte nice bayramlar geçirmek dileğiyle, hepinizin Ramazan bayramını en içten duygularla kutluyorum” dedi.

Yoğun katılımın olduğu kokteylde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Temel Gürdal, Prof. Dr. Hatem Akbulut, Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç, SAÜ Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Kahraman da hazır bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın