Neviye’de Karne Heyecanı

Neviye İlkokulunda karne heyecanı yaşandı.Neviye  İlkokulu 1.kademe ve Özel eğitim öğrencilerinin karne heyecanı bir başkaydı. Neviye İlkokulunda karne heyecanını öğrenciler, öğretmenler ve veliler hep birlikte yaşadı. Okul İdaresi tarafından okul çalışanlarına ve diğer paydaşlara başarı belgesi ve bu yıl aralarından ayrılacak olan personele plaket verildi. İlgili Haber KARA AİLESİNİN ACI GÜNÜ! Özel eğitim öğrencilerinin heyecanı […]

 Neviye’de Karne Heyecanı

15.06.2019 - 15:38

Güncelleme : 15.06.2019 - 15:38

Neviye İlkokulunda karne heyecanı yaşandı.Neviye  İlkokulu 1.kademe ve Özel eğitim öğrencilerinin karne heyecanı bir başkaydı.

Neviye İlkokulunda karne heyecanını öğrenciler, öğretmenler ve veliler hep birlikte yaşadı. Okul İdaresi tarafından okul çalışanlarına ve diğer paydaşlara başarı belgesi ve bu yıl aralarından ayrılacak olan personele plaket verildi.

Özel eğitim öğrencilerinin heyecanı ve sevinci ise görülmeye değerdi.

Özel eğitim dâhil 74 öğrenci Neviy’de 4. sınıftan mezun oldu.

Okul İdaresinden yapılan açıklamada;’Mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.Diğer öğrencilerimizin de faydalı ve dolu dolu bir tatil geçirmelerini dileriz. Emeği geçen geleceğimizin mimarları öğretmenlerimizi tebrik ediyor sağlıklı huzurlu bir tatil diliyoruz.’denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın