Arifiye Muhtarlar Derneği Yeni Yönetiminden Kaymakamımıza Ziyaret.

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimin ardından Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Yusuf Yavuz  ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri  İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakamımız, yeni başkan ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi ve Arifiye İlçemizin tarım, hayvancılık, turizm, sanayi potansiyeli ile ilgili açıklamalarda […]

 Arifiye Muhtarlar Derneği Yeni Yönetiminden Kaymakamımıza Ziyaret.

18.06.2019 - 21:36

Güncelleme : 18.06.2019 - 21:36
Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimin ardından Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Yusuf Yavuz  ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri  İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakamımız, yeni başkan ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi ve Arifiye İlçemizin tarım, hayvancılık, turizm, sanayi potansiyeli ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yavuz ise Kaymakamımıza kabullerinden dolayı teşekkür ederek, dernek olarak yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın