Ege Kimya Fabrikasını Ziyaret Ettiler

İlçe  Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve  Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu Ege Kimya Fabrikasını Ziyaret Etti. Kaymakamımız ve Arifiye Belediye Başkanımız, Fabrika Direktörü Oğuz Özdil ve İdari İşler Müdürü Ahmet Saim Yaşar tarafından karşılanarak fabrikanın genel durumu hakkında bilgiler verildi. Ege Kimya A.Ş. Fabrikası Fabrika Direktörü Oğuz Özdil, Ege Kimya Fabrikasının yarım asrı aşkın deneyimi ve […]

 Ege Kimya Fabrikasını Ziyaret Ettiler

18.06.2019 - 21:47

Güncelleme : 18.06.2019 - 21:47
İlçe  Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve  Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu Ege Kimya Fabrikasını Ziyaret Etti.

Kaymakamımız ve Arifiye Belediye Başkanımız, Fabrika Direktörü Oğuz Özdil ve İdari İşler Müdürü Ahmet Saim Yaşar tarafından karşılanarak fabrikanın genel durumu hakkında bilgiler verildi.
Ege Kimya A.Ş. Fabrikası Fabrika Direktörü Oğuz Özdil, Ege Kimya Fabrikasının yarım asrı aşkın deneyimi ve geniş ürün yelpazesiyle, içerisinde deterjan, seramik, yapı kimyasalları, kauçuk, otomobil lastiği, tarım, boyanın yer aldığı 10’dan fazla sektörün ara mal tedarikçisi olduğunu, fabrikanın 100 dönüm üzerinde 20 dönüm kapalı saha alanı içerisinde üretim  faaliyetini İlçemizde sürdürdüğünü ve 600 kişiye istihdam sağladıklarını, müşteri odaklı yönetim felsefesi ile dünya şirketlerinin tercihi durumunda olduklarını, uluslararası firmalarla kurulan ortaklıklar, yapılan üretim anlaşmaları, geliştirilen ürünler ve yeni pazarlara açılma faaliyetleri sayesinde artan üretim kapasitesi, beraberinde mükemmelleşen kalite anlayışı ile Ege Kimya Fabrikasının  Türkiye’nin en önemli organize kimya tesisi olmayı hedeflediğini  ifade etti.
 Kaymakamımız yapmış olduğu ziyaretlerde gösterilmiş olan misafirperverlikten dolayı yetkililere teşekkür etti ve kendilerine çalışmalarında başarılar dilemişlerdir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın