Engelsiz Hobi Kurslarında yaz dönemi başladı

Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Hobi Kurslarında yaz dönemi başladı. Bu kapsamda bağlama ve filografi sınıfı öğrencileri ilk hafta derslerini tamamladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelsiz Hobi Kurslarında yaz dönemi başladı. 10 farklı branşın yer aldığı Engelsiz Hobir Kursları’nda bağlama ve filografi eğitimlerine konuk olduk. Öğrenciler; uzman eğitmenler eşliğinde yaz döneminin ilk derslerinde keyifli […]

 Engelsiz Hobi Kurslarında yaz dönemi başladı

20.06.2019 - 15:59

Güncelleme : 20.06.2019 - 15:59

Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Hobi Kurslarında yaz dönemi başladı. Bu kapsamda bağlama ve filografi sınıfı öğrencileri ilk hafta derslerini tamamladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelsiz Hobi Kurslarında yaz dönemi başladı. 10 farklı branşın yer aldığı Engelsiz Hobir Kursları’nda bağlama ve filografi eğitimlerine konuk olduk. Öğrenciler; uzman eğitmenler eşliğinde yaz döneminin ilk derslerinde keyifli vakitler geçirirken; dönem içerisinde öğrendikleri bilgileri de tekrar etme fırsatı buldu. Bağlama sınıfı öğrencileri çaldıkları eserlerle dikkatleri üzerine çekerken; filografi sınıfı ise ahşap zeminler üzerinde ince işçilikle yeni desenler oluşturmaya gayret gösteriyor. Engelsiz Hobi Kurslarından yapılan açıklamada eğitimler ile engelsiz gönüllerle buluşmaya devam edileceği ifade edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın