Karneyi gösterdi hediyeyi kaptı

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un küçük çocuklarla sıcak ilişkisi herkes tarafından takdir ediliyor. Her gittiği programda, ziyarette etrafını saran çocuklarla yakından ilgilenen Durmuş’u çocuklar da çok seviyorlar. Mayıs ayında Şehit Yaşar Atay Anaokulunda düzenlenen ‘Okul Dışarıda ve Oyun Oynama Günü’ etkinliklerinde tanıştığı anaokulu öğrencisi İbrahim Talha Coşkun, karnesini aldığı gibi İl Milli Eğitim Müdürü […]

 Karneyi gösterdi hediyeyi kaptı

20.06.2019 - 15:49

Güncelleme : 20.06.2019 - 15:49

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un küçük çocuklarla sıcak ilişkisi herkes tarafından takdir ediliyor. Her gittiği programda, ziyarette etrafını saran çocuklarla yakından ilgilenen Durmuş’u çocuklar da çok seviyorlar.

Mayıs ayında Şehit Yaşar Atay Anaokulunda düzenlenen ‘Okul Dışarıda ve Oyun Oynama Günü’ etkinliklerinde tanıştığı anaokulu öğrencisi İbrahim Talha Coşkun, karnesini aldığı gibi İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret etti. Ablasıyla birlikte Müdür Annesine gelen minik öğrenci eğitim hayatındaki ilk karnesinin mutluluğunu paylaştı.

 

Sürpriz bu ziyaretten büyük memnunluk duyan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, makamında ağırladığı minik öğrenciye karne hediyesi verdi. Durmuş, geçtiğimiz hafta karnelerini alarak yaz tatiline çıkan tüm öğrencilere bir kez daha iyi tatiller dileğinde bulundu.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın