Adapazarı’nın Düşman İşgalinden kurtuluşu kutlandı

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlandı. Adapazarı Belediyesi önünde düzenlenen programa Vali Ahmet Hamdi Nayir’in yanı sıra; Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker, Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, Adapazarı Belediye Başkanı […]

 Adapazarı’nın Düşman İşgalinden kurtuluşu kutlandı

21.06.2019 - 18:28

Güncelleme : 21.06.2019 - 18:28
Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlandı.
Adapazarı Belediyesi önünde düzenlenen programa Vali Ahmet Hamdi Nayir’in yanı sıra; Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker, Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Vali Ahmet Hamdi Nayir’in İl Protokolü ile birlikte Kurtuluş Pilavını vatandaşlara ikram etmeleri ile başlayan programda, tüm Şehitlerimiz için de dua edildi.
Programa katılan Gazilerimiz ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra İl Protokolü ile birlikte Adapazarı Belediye Başkanlığını ziyaret etti.
Bu anlamlı ve özel günü İl yöneticilerimiz ve vatandaşlarımız ile birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kahraman Şehitlerimiz ile Gazilerimizi minnet ve şükranla andıklarını belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın