Arifiye’de Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Sürüyor.

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Arifbey Mahallesi, Neviye Mahallesi ve Hanlı Merkez Mahallesinde yapılan parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun talimatıyla devam eden parke taşı döşeme çalışmaları, Neviye Mahallesi Tekin Sokak ve Hanlı Merkez Mahallesi Güneş Sokak’ta sona gelinirken Arifbey Mahallesi Kardelen sokak’ta ise devam ediyor. Yapılan çalışmaları yakından […]

 Arifiye’de Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Sürüyor.

21.06.2019 - 15:02

Güncelleme : 21.06.2019 - 15:02

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Arifbey Mahallesi, Neviye Mahallesi ve Hanlı Merkez Mahallesinde yapılan parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor.


Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun talimatıyla devam eden parke taşı döşeme çalışmaları, Neviye Mahallesi Tekin Sokak ve Hanlı Merkez Mahallesi Güneş Sokak’ta sona gelinirken Arifbey Mahallesi Kardelen sokak’ta ise devam ediyor. Yapılan çalışmaları yakından takip eden Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada, “Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, stabilize yol yapım  çalışmalarını ilçe genelinde sürdürüyor. Bununla birlikte parke taşı döşeme çalışmalarımız Arifbey Mahallesi, Neviye Mahallesi ve Hanlı Merkez Mahallesinde ekiplerimiz tarafından özverili bir şekilde sürdürülüyor. Çalışmalar tamamlandığında, yollarımızı vatandaşımızın hizmetine sunmuş olacağız.” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın