MÜSİAD Engin Noyan’ı Ağırlayacak

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’nin Eğitim ve Kültür Komisyonu gerçekleştireceği kültürel etkinlikleri çerçevesinde 26 Haziran Çarşamba günü saat: 19.00’da; “Oku, Dinle ve Yaşa!” konulu program düzenliyor. “Oku, Dinle ve Yaşa!” İlgili Haber Arifiye Belediyesi’nden Sıcak Asfalt Çalışmaları… MÜSİAD Sakarya Şube binasında  26 Haziran  Çarşamba günü saat: 19.00’da başlayacak olan programa; ‘Aşk Düşünce […]

 MÜSİAD Engin Noyan’ı Ağırlayacak

25.06.2019 - 12:23

Güncelleme : 25.06.2019 - 12:23

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’nin Eğitim ve Kültür Komisyonu gerçekleştireceği kültürel etkinlikleri çerçevesinde 26 Haziran Çarşamba günü saat: 19.00’da; “Oku, Dinle ve Yaşa!” konulu program düzenliyor.

“Oku, Dinle ve Yaşa!”

MÜSİAD Sakarya Şube binasında  26 Haziran  Çarşamba günü saat: 19.00’da başlayacak olan programa; ‘Aşk Düşünce Yollara’ adlı kitabın yazarı Araştırmacı Yazar Münib  Engin NOYAN katılacak. MÜSİAD Sakarya Şubesi Eğitim ve Kültür Komisyonu tarafından düzenlenen “Oku, Dinle ve Yaşa!” etkinliği kapsamında; Aşk Düşünce Yollara isimli  kitap üyelere dağıtılarak, okunulan kitabın yazarı davet edilecek ve  kitap değerlendirmesi söyleşisi gerçekleştirilecek. Araştırmacı Yazar Münib Engin NOYAN’ da  MÜSİAD üyelerine dağıtılan Aşk Düşünce Yollara’ adlı kitabı hakkında söyleşi yapacak.

 

Program tarihi : 26 Haziran Çarşamba

Saat: 19:00

Yer : MÜSİAD Sakarya Şubesi

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın