İlçe Milli Eğitimde Yıl Yılsonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Gülaç başkanlığında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri ile Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Konferans Salonunda Yılsonu Değerlendirme Toplantısı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç’ın 2018-2019 Eğitim Öğretim faaliyetleri ve yıl sonu değerlendirmesiyle başlayan toplantıda gündem maddeleri görüşüldü. Toplantıda ortaokullarımız ve liselerimizde gerçekleştirilen ortak sınav sonuçları görüşülerek akademik […]

 İlçe Milli Eğitimde Yıl Yılsonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

27.06.2019 - 19:05

Güncelleme : 27.06.2019 - 19:05

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Gülaç başkanlığında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri ile Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Konferans Salonunda Yılsonu Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç’ın 2018-2019 Eğitim Öğretim faaliyetleri ve yıl sonu değerlendirmesiyle başlayan toplantıda gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantıda ortaokullarımız ve liselerimizde gerçekleştirilen ortak sınav sonuçları görüşülerek akademik başarı değerlendirildi, ayrıca Bakanlığımız tarafından açıklanan LGS sonuçlarıyla ilgili analizler okul müdürleriyle paylaşıldı. 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri ile Yeni Ortaöğretim Tasarımının değerlendirildiği toplantıda okullarımızın Tasarım Beceri Atölyeleri konusunda yapmış oldukları çalışmalar incelendi. Yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme (DYK) kursları, Öğrenci Rehberlik ve Danışmanlık hizmetleri, okullarda güvenlik tedbirleri gibi konularda bilgilendirmeler yapıldı.

Okul müdürlerinin de değerlendirmelerinin alındığı toplantıda, yaz döneminde okullarda yapılacak bakım, onarım çalışmaları ve okulların boya ihtiyaçları hakkında bilgi alışverişi yapılarak değerlendirmelerde bulunuldu.

Dilek ve temennilerle toplantı sona erdirildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın