SATSO Türk Müziği Topluluğu Yaz Konseri Düzenledi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Türk Müziği Topluluğunca  yaza merhaba konseri düzenlendi. SAÜ Kongre Merkezi Prof. Dr. Nevzat Kor Salonundaki konser programına Vali Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte; SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, SATSO Yönetim Kurulu Başkanvekili Yüksel Avşar, meclis […]

 SATSO Türk Müziği Topluluğu Yaz Konseri Düzenledi

27.06.2019 - 11:34

Güncelleme : 27.06.2019 - 11:34

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Türk Müziği Topluluğunca  yaza merhaba konseri düzenlendi.

SAÜ Kongre Merkezi Prof. Dr. Nevzat Kor Salonundaki konser programına Vali Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte; SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, SATSO Yönetim Kurulu Başkanvekili Yüksel Avşar, meclis üyeleri ve sanatseverler katıldı.
10 yılı aşkın süredir Şef Öğr. Gör. Hamdi İtil yönetiminde SATSO çatısı altında hazırlanan ve her yaz düzenlenen konserde Türk Müziği Topluluğu eşsiz eserlere yer verirken, programa konuk sanatçı olarak katılan TRT Sanatçısı Mine Geçili de unutulmaz şarkıları seslendirdi.
Vali Ahmet Hamdi Nayir Türk Musikinin birbirinden güzel şarkılarının yer aldığı repertuvarı çok beğendiğini dile getirirken, konuklar da TRT Sanatçısı Mine Geçili ve koroyu ayakta alkışladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın