Yılmaz Çiğdem’den Güzel Haber

SASKİ’de uzun yıllar görev yaptıktan sonra İskenderun Teknik Üniversitesinde Genel Sekreter olarak görev yaparken 29.06.2018 tarihinden itibaren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü, İdari ve Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan ilçemizin değerlerinden Yılmaz Çiğdem yaşadığı rahatsızlık nedeni ile uzun ve zorlu bir tedavi süreci geçirdi. Yılmaz Çiğdem geçtiğimiz […]

 Yılmaz Çiğdem’den Güzel Haber

28.06.2019 - 18:33

Güncelleme : 28.06.2019 - 18:33

SASKİ’de uzun yıllar görev yaptıktan sonra İskenderun Teknik Üniversitesinde Genel Sekreter olarak görev yaparken 29.06.2018 tarihinden itibaren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü, İdari ve Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan ilçemizin değerlerinden Yılmaz Çiğdem yaşadığı rahatsızlık nedeni ile uzun ve zorlu bir tedavi süreci geçirdi.

Yılmaz Çiğdem geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile son durumu hakkında bilgilendirme yaparak yeniden sağlıklı bir hayata kavuşmanın müjdesini tüm dostları ile paylaştı.

Tedavi sürecinde yaşadıklarını anlatan Yılmaz Çiğdem dostlarına bu süreçte yaşanan durum ile ilgili bazı tavsiyelerde de bulundu.

arifiyehaber.net ailesi olarak ilçemizin değeri Yılmaz Çiğdem’e geçmiş olsun diyoruz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın