Arifiye Mezunları buluştu

Arifiye Öğretmen Okulu mezunlarının  geleneksel Haziran ayı 2019 yılı son Cumartesi toplantısı  Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleşti. Saygı duruşu,İstiklal Marşı ile başlayan programda okunan öğretmen okulları marşından sonra meslekte 50 Yılını dolduran öğretmenlere rozet takıldı. İlgili Haber Şehir ve Medeniyet konferansı AKM’de Karabey Aydoğan tarafından hazırlanan sunum ile Köy Enstitülerinin kuruluş ve başarılarını […]

 Arifiye Mezunları buluştu

30.06.2019 - 17:27

Güncelleme : 30.06.2019 - 17:27

Arifiye Öğretmen Okulu mezunlarının  geleneksel Haziran ayı 2019 yılı son Cumartesi toplantısı  Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleşti.

Saygı duruşu,İstiklal Marşı ile başlayan programda okunan öğretmen okulları marşından sonra meslekte 50 Yılını dolduran öğretmenlere rozet takıldı.

Karabey Aydoğan tarafından hazırlanan sunum ile Köy Enstitülerinin kuruluş ve başarılarını anlatan slayt gösterimi gerçekleştirildi.

Program sonunda Okul yemekhanesinde Arifiye Belediye Başkanı ismail Karakulukçu tarafından ikram edilen yemek sonrası değişik dönem mezunları farklı yerlerde bir araya gelerek sohbetle hasret giderdiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın