İŞ ADAMI MÜKERREM KOÇ’UN TATİL KEYFİ YERİNDE

İlimizin Sayılı İşadamlarından KoçCity ve Koç Konaklama Yönetim Kurulu Başkanı, Başkanı Mükerrem Koç ailece geleneksel hale getirdiği Didim Capris”te yaz tatilinin keyfini yaşıyor. Bu Yaz tailinde yine Didim-Capris’ i tercih eden Koç Ailesi  yaşadıkları tatilin keyfini sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlar ile dostları ile paylaşıyor. İlgili Haber “SEKAY ile 100 ton arıtma çamuru işlenecek” Mükerrem […]

 İŞ ADAMI MÜKERREM KOÇ’UN TATİL KEYFİ YERİNDE

30.06.2019 - 16:47

Güncelleme : 30.06.2019 - 16:47

İlimizin Sayılı İşadamlarından KoçCity ve Koç Konaklama Yönetim Kurulu Başkanı, Başkanı Mükerrem Koç ailece geleneksel hale getirdiği Didim Capris”te yaz tatilinin keyfini yaşıyor.

Bu Yaz tailinde yine Didim-Capris’ i tercih eden Koç Ailesi  yaşadıkları tatilin keyfini sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlar ile dostları ile paylaşıyor.

Mükerrem Koç Mahdumları Ahmet ve Hamza Koç ile yaptıkları yürüyüşler ile Sakarya’ya yeni bir enerji ile döneceklerinin haberini veriyorlar.

Bu yıl yapılan paylaşımlarda KoçCity ve Koç Konaklama Yönetim Kurulu Başkanı, Başkanı Mükerrem Koç Jet Ski ile deniz üstünde adrenalin dolu dakikalar yaşadığı fotğraflarıda dikkatlerden kaçmıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın