Arifiye AK Parti İlçe Teşiklatı ve Belediye Meclis Üyelerinden ziyaret

Arifiye AK Parti İlçe Teşkilatı ile Arifiye Belediye Meclis üyeleri İlçemiz Kaymakamını ziyaret ettiler. Arifiye Belediyesi meclis üyeliğine seçilen üyeler, Ak Parti İlçe Başkanı Ali BAŞAR ile birlikte İlçe Kaymakamımız Bekir DINKIRCI’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Kaymakamımız, yeni görevlerinin hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi ve Arifiye İlçemizin tarım, hayvancılık, […]

 Arifiye AK Parti İlçe Teşiklatı ve  Belediye Meclis Üyelerinden ziyaret

03.07.2019 - 14:03

Güncelleme : 03.07.2019 - 14:04

Arifiye AK Parti İlçe Teşkilatı ile Arifiye Belediye Meclis üyeleri İlçemiz Kaymakamını ziyaret ettiler.

Arifiye Belediyesi meclis üyeliğine seçilen üyeler, Ak Parti İlçe Başkanı Ali BAŞAR ile birlikte İlçe Kaymakamımız Bekir DINKIRCI’yı makamında ziyaret ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Kaymakamımız, yeni görevlerinin hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi ve Arifiye İlçemizin tarım, hayvancılık, turizm, sanayi potansiyeli ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Arifiye AK Parti İlçe Başkanı Ali BAŞAR ile Belediye meclis üyeleri Kaymakamımıza kabullerinden dolayı teşekkür ederek, yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın