Cumhuriyet Mahallesinde ”İşte Biz Bir Aileyiz” Sloganlı Turnuva

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı  ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Yusuf Yavuz’un koordinatörlüğünde,Arifiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün destekleri ile  Cumhuriyet Mahallesi ve Neviye Mahallesinde  bulunan camilerde Arifiye Müftülüğünce düzenlenen Yaz Kuran Kursu etkinlikleri çerçevesinde kursa katılan talebeler için Futbol turnuvası düzenlendi. Cumhuriyet Mahallesi Ve Neviye Mahallesinde buluna  11 Camide ki çocukların katıldığın turnuvaya Cami hocalarıda destek […]

 Cumhuriyet Mahallesinde ”İşte Biz Bir Aileyiz” Sloganlı Turnuva

04.07.2019 - 17:22

Güncelleme : 04.07.2019 - 17:56

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı  ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Yusuf Yavuz’un koordinatörlüğünde,Arifiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün destekleri ile  Cumhuriyet Mahallesi ve Neviye Mahallesinde  bulunan camilerde Arifiye Müftülüğünce düzenlenen Yaz Kuran Kursu etkinlikleri çerçevesinde kursa katılan talebeler için Futbol turnuvası düzenlendi.

Cumhuriyet Mahallesi Ve Neviye Mahallesinde buluna  11 Camide ki çocukların katıldığın turnuvaya Cami hocalarıda destek verdi.

Arifiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Arifiye Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığının ortaklaşa düzenlendikleri Camiler Kuran Kurslararası Futbol Turnuvası “Biz bir aileyiz” sloganıyla Kalaycı Sahasında başladı.

 

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Yusuf Yavuz düzneledikleri etkinliğin tüm Türkiye’ye ve Mahallelere örnek olmasını istediğini organizasyona detek veren tüm Cami Hocalarına teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın