Şehit Ailelerimize Ziyaret

Kaymakamımız  Bekir DINKIRCI, İlçe Belediye Başkanı  İsmail KARAKULLUKÇU, İlçe Jandarma Komutanı  J.Asb.Kd.Bçvş. Sebahattin AKTAŞ, İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Komiser Mahmut AKTEMUR, İlçe Müftüsü  Mehmet TÜRKOĞLU ile birlikte şehit ailelerimize ziyarette bulundu. İlk olarak 2016 yılında İstanbul İlinde şehit düşen Polis Memuru Serdar GÖKBAYRAK’ın kayınpederi Fevzi DAYAN ve ailesine,daha sonra, 1993 yılında Hakkari İlinde şehit düşen […]

 Şehit Ailelerimize Ziyaret

04.07.2019 - 18:26

Güncelleme : 04.07.2019 - 18:28

Kaymakamımız  Bekir DINKIRCI, İlçe Belediye Başkanı  İsmail KARAKULLUKÇU, İlçe Jandarma Komutanı  J.Asb.Kd.Bçvş. Sebahattin AKTAŞ, İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Komiser Mahmut AKTEMUR, İlçe Müftüsü  Mehmet TÜRKOĞLU ile birlikte şehit ailelerimize ziyarette bulundu.


İlk olarak 2016 yılında İstanbul İlinde şehit düşen Polis Memuru Serdar GÖKBAYRAK’ın kayınpederi Fevzi DAYAN ve ailesine,daha sonra, 1993 yılında Hakkari İlinde şehit düşen Jandarma Komando Onbaşı Zekeriya GÖZYUMAN’ın annesi Asiye GÖZYUMAN ve ailesine ziyaretlerde bulunuldu.
Ziyaretlerde İlçe Müftümüz Mehmet TÜRKOLU tarafından şehitlerimizin ruhu için Kuran’ı Kerim okunarak dualar edildi.
 Kaymakamımız, Devletimizin bekası milletimizin bağımsızlığı için fedayı can eden aziz şehitlerimizin geride bıraktığı emanetleri olan şehit ailelerimize sahip çıkmanın boynumuzun borcu olduğunu, kendilerinin her zaman yanlarında olduğumuzu, şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için kapımızın kendilerine her daim açık ve Devletimizin imkânlarının kendilerinin hizmetinde olduğunu bir kez daha ifade etti.
Şehit ailelerimiz, kendilerine yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın