ARSİADER’den Üyelere ziyaret

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Yönetim olarak Üyelerine iş yerlerinde ziyaretler gerçekleştirdi. Ülkemizde yaşanan son seçimler sonrası ekonomik durumları değerlendirmek ve üyeleri bilgilendirmek için gerçekleştirilen ziyaretelere ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Fatih Fahri Yeter,‘Üye işyerlerimizi ziyaretlerimizde ve ekonomik durumlar konusunda hasbihal ettik… Ülke Ekonomisindeki son durumu […]

 ARSİADER’den Üyelere ziyaret

05.07.2019 - 20:47

Güncelleme : 05.07.2019 - 20:47

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Yönetim olarak Üyelerine iş yerlerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

Ülkemizde yaşanan son seçimler sonrası ekonomik durumları değerlendirmek ve üyeleri bilgilendirmek için gerçekleştirilen ziyaretelere ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Başkan Fatih Fahri Yeter,‘Üye işyerlerimizi ziyaretlerimizde ve ekonomik durumlar konusunda hasbihal ettik… Ülke Ekonomisindeki son durumu ve şimdi ki piyasayını durumunu eğerlendirererek üyelerimize bazı tavsiyelerde bulunduk…’ dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın