YAZAR RAHİM ER SAKARYA’DA OKURLARI İLE BULUŞUYOR

Sakarya Sevgi Mektebi Derneği (SEVMEKDER) geçen yıl düzenlediği ‘Sevgi Mektebi Kıraathane Sohbetleri’ni bu sene Okur-Yazar buluşmaları ile devam ettiriyor. Temmuz ayı içerisinde Erenler Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan Okur-Yazar buluşmalarına Yazarlar Rahim Er,Muammer Erkul,Salih Uyan,Ragıp Karadayı ve Sinema Sanatçısı Recep Cinisli katılıyor. İlgili Haber “Galibiyet serisi ile yükselişimiz devam edecek” Programın ilki 12 […]

 YAZAR RAHİM ER SAKARYA’DA OKURLARI İLE BULUŞUYOR

10.07.2019 - 13:40

Güncelleme : 10.07.2019 - 13:40

Sakarya Sevgi Mektebi Derneği (SEVMEKDER) geçen yıl düzenlediği ‘Sevgi Mektebi Kıraathane Sohbetleri’ni bu sene Okur-Yazar buluşmaları ile devam ettiriyor.

Temmuz ayı içerisinde Erenler Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan Okur-Yazar buluşmalarına Yazarlar Rahim Er,Muammer Erkul,Salih Uyan,Ragıp Karadayı ve Sinema Sanatçısı Recep Cinisli katılıyor.

Programın ilki 12 Temmuz Cuma günü saat 14.00’da  Erenler Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezinde ‘Sevgili Peygamberim” adlı eseri ile tanıdığımız Türkiye Gazetesi Yazarı Rahim Er ile başlıyor.

SEVMEKDER Başkanı Murat Uçar programlara tüm Sakaryalıların davetli olduğunu söyledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın