” ARSİADER’DEN SABAH NAMAZLARINDA BULUŞMA ”

 Arifiye Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ARSİADER) Yönetim Kurulu Üyesi Av. Fatih YEŞİLYURT başkanlığında Perşembe Günleri ‘SABAH NAMAZLARINDA FARKLI CAMİLERİ ŞENLENDİRİYORUZ’  Etkinliğinin  3. sünde ARSİADER üyeleri bu sabah BASRİ KARADURAK camiinde sabah namazında buluştular. Arsidar Üyeleri Namaz sonrası ARSİADER Yönetim Kurulu ÜyesiMiraç Ekmek fırın İşletme Sahibi Mehmet VURALOĞLU’na misafir oldular. İlgili Haber Sakarya Düşünce Ve […]

 ” ARSİADER’DEN SABAH NAMAZLARINDA BULUŞMA ”

11.07.2019 - 14:41

Güncelleme : 11.07.2019 - 14:41

 Arifiye Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ARSİADER) Yönetim Kurulu Üyesi Av. Fatih YEŞİLYURT başkanlığında Perşembe Günleri ‘SABAH NAMAZLARINDA FARKLI CAMİLERİ ŞENLENDİRİYORUZ’  Etkinliğinin  3. sünde ARSİADER üyeleri bu sabah BASRİ KARADURAK camiinde sabah namazında buluştular.

Arsidar Üyeleri Namaz sonrası ARSİADER Yönetim Kurulu ÜyesiMiraç Ekmek fırın İşletme Sahibi Mehmet VURALOĞLU’na misafir oldular.

Başkan Fatih Fahri Yeter ,” Etkinliğe katılım sağlayan üyelerimize teşekkür ederiz. Allah’tan başta Namaz çıkışı bizleri iş yerinde ağırlayarak kahvaltı ve ikramlarda bulunanMehmet VURALOĞLU’na ve Arsiader üyeleri olmak üzere Ticaret ile iştikal olan tüm herkese bol, bereketli ve helal kazançlar diliyoruz…”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın