15 Temmuz Gazilerimize ziyaret

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Gazilerimiz ziyaret edildi. 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında  Sapanca Kaymakamı Arifiye Kaymakam V. Bilgehan Bayar, İlçe Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Aile, Çalışma ve sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor, İlçe Emniyet Müdürü Güven Alan, İlçe Jandarma […]

 15 Temmuz Gazilerimize ziyaret

16.07.2019 - 12:58

Güncelleme : 16.07.2019 - 12:58

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Gazilerimiz ziyaret edildi.

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında  Sapanca Kaymakamı Arifiye Kaymakam V. Bilgehan Bayar, İlçe Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Aile, Çalışma ve sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor, İlçe Emniyet Müdürü Güven Alan, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Müftülüğünden Vaiz Murat Mutlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut ve S.Y.D.Vakıf Müdürü Hakan Tanıl’ın katılımıyla İlçemizde ikamet eden 15 Temmuz gazileri ve aileleri evlerinde ziyaret edildi.
İlk olarak 15 Temmuz 2016 tarihinde Türk Demokrasisine ve Milli İradeye karşı teşebbüs edilen hain darbe girişimine karşı mücadele esnasında İstanbul İlinde yaralanan Gazi İsmail Çelik ve ailesi daha sonra  Sakarya İlinde yaralanan Gazi Muhlis Sefa Bayraktar ile Gazi Adem Akyol ve aileleri ziyaret edildi.
 Ziyaretlerde gazilerimiz ve aileleriyle hasbihal eden protokol üyeleri bu vesile ile bir kez daha 15 Temmuz da Devletimizin bütünlüğüne, Milletimizin varlığına, istikbaline ve hürriyetine darbe vurmak isteyen hainlere karşı gövdesini siper eden tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle andığımızı ifade ederek gazilerimize de şükranlarımızı ilettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın