15 Temmuz Turnuvasında Arifiye Ayyıldız damgası vuruldu

Arifiye Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü karatecileri 15.Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anısına düzenlenen turnuvaya damga vurdu. Serdivan Sakarya Spor Salonunda yapılan,İstanbul,Bursa,Eskişehir,Bolu,Kocaeli,Sakarya gibi Türk Karatesinde söz sahibi 6 ilden 630 sporcunun mücadele ettiği Karate turnuvasında Kata ve Kumite dalında toplamda 13 Altın,12 Gümüş, 8 Bronz madalya kazananak şampiyonaya damga vurdu. Kulüp Karate antrenörü Tayfun […]

 15 Temmuz Turnuvasında Arifiye Ayyıldız damgası vuruldu

16.07.2019 - 19:05

Güncelleme : 16.07.2019 - 19:07

Arifiye Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü karatecileri 15.Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anısına düzenlenen turnuvaya damga vurdu.

Serdivan Sakarya Spor Salonunda yapılan,İstanbul,Bursa,Eskişehir,Bolu,Kocaeli,Sakarya gibi Türk Karatesinde söz sahibi 6 ilden 630 sporcunun mücadele ettiği Karate turnuvasında Kata ve Kumite dalında toplamda 13 Altın,12 Gümüş, 8 Bronz madalya kazananak şampiyonaya damga vurdu.

Kulüp Karate antrenörü Tayfun Kobaş yaklaşık bir yıl önce yeni kulübümüzle başladığımız karate branşında her geçen gün yükselen bir ivme yakaladık. Bu başarıda katkısı olan Başta her zaman desteklerini üzerimizden eksik etmeyen Belediye Başkanımız Sayın İsmail Karakullukçu olmak üzere İlçe spor Müdürlüğüne ve Arifiye Ayyıldız spor ailesinin degerli fertleri olan velilerimize teşekkür ediyor. Bu işin gerçek kahramanları sporcularımızı ve antrenorlerimizi kutluyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın