Baba Necip Kaya son yolculuğuna uğurlandı.

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın babası Necip Kaya, tedavi gördüğü Yozgat Şehir Hastanesi’nde vefat etmişti. Baba Necip Kaya’nın cenazesi bugün Yozgat ili Sorgun İlçesi Çiğdemli Beldesi Duralidayılı Köyü Camisinde Cuma namazına müteakip Emniyet Teşkilatı Mensupları ve kalabalık vatandaş topluluğunun katılımı ile kılınan cenaze namazından sonra defnedildi. Cenaze Namazına  Sakarya’dan da yoğu katılım oldu. İlgili […]

 Baba Necip Kaya son yolculuğuna uğurlandı.

19.07.2019 - 21:02

Güncelleme : 19.07.2019 - 21:02

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın babası Necip Kaya, tedavi gördüğü Yozgat Şehir Hastanesi’nde vefat etmişti.

Baba Necip Kaya’nın cenazesi bugün Yozgat ili Sorgun İlçesi Çiğdemli Beldesi Duralidayılı Köyü Camisinde Cuma namazına müteakip Emniyet Teşkilatı Mensupları ve kalabalık vatandaş topluluğunun katılımı ile kılınan cenaze namazından sonra defnedildi.

Cenaze Namazına  Sakarya’dan da yoğu katılım oldu.

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir,Büyükşehir belediye Başkanı Ekrem Yüce,MHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili M.Levend Bülbül’de  acılı gününde Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı yalnız bırakmadılar.

arifiyehaber.net ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, başta İl Emniyet Müdürümüz Fatih Kaya olmak üzere kederli ailesine,yakınlarına ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın