CHP Arifiye İlçe Danışma Toplantısı yapıldı

       Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Danışma toplantısı yapıldı. Danışma  toplantısına İl başkanı Erdoğan ISIR, il yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Arifiyeli partililer katıldı. Divanın oluşmasından sonra gündem açılış,saygı duruşu istiklal marşı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR’ın ilçede yapılan çalışmalarla ilgili katılımcılara bilgi vermesi ve dilek ve öneriler değerlendirildi. İlgili […]

 CHP Arifiye İlçe Danışma Toplantısı yapıldı

23.07.2019 - 11:46

Güncelleme : 23.07.2019 - 11:46

       Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Danışma toplantısı yapıldı. Danışma  toplantısına İl başkanı Erdoğan ISIR, il yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Arifiyeli partililer katıldı.

Divanın oluşmasından sonra gündem açılış,saygı duruşu istiklal marşı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR’ın ilçede yapılan çalışmalarla ilgili katılımcılara bilgi vermesi ve dilek ve öneriler değerlendirildi.

Danışma toplantısının partimize katkı sunması ve başarılı geçmesini dilekleriyle başlayan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR,’ Gündemin Yerel seçimlerde partimizin çalışmaları ve önümüzdeki süreçte neler yapmalıyız olduğunu söyleyerek, Şuanda bizler bir aile toplantısı yapmak için buradayız. Tavsiyelerimizi, fikirlerimizi hep birlikte burada dile getireceğiz. Burada ne konuşursak konuşalım Cumhuriyet Halk Partili’ye yakışır bir davranış içerisinde olacağız. Aşılması gereken tüm sorunları beraberce aşacağız, eksiklikleri hep birlikte gidereceğiz. Hep birlikte kenetlenirsek, tek vücut olursak, bu güç ve azimle önümüzdeki engelleri birer,birer aşacağımıza inanıyorum. Yapmamız gereken tek şey çok çalışmak.  Her il, ilçe ve önseçim delegemiz, sandık görevlilerimiz, okul sorumlularımız, gönüllü partililerimiz, bulunduğunuz mahallenin, sokağın, sitenin, apartmanın doğal sorumlusu olduğunuzu unutmayın. Başarılı ve özverili geçen örgütsel çalışmalarımız ve siz değerli partililerimizin omuz vermesi, partisine ve ilçesine sahip çıkması neticesinde yıllar sonra Arifiye ilçemizde belediye meclis üyemiz seçilmiştir. Kimse kimseyle her konuda aynı fikirde olmak zorunda değildir. Zaman içerisinde fikir ayrılığına düşsek bile bu Cumhuriyet Halk Partisi’nin  demokratik bir yapıdan geldiğimizin göstergesidir. Ancak bu fikir ayrılıkları asla örgütümüzle bir çatışma olarak adlandırılamaz. Bizim örgütümüzle hiçbir kavgamız olamaz. Bizler büyük bir aileyiz, Cumhuriyet Halk Partisi ailesiyiz. Partimizin ve ülkemizin çıkarları neyi gerektiriyorsa o şekilde hareket etmekle mükellefiz.  Bu toplantıda eksikliklerimiz ve yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunarak, önerilerinizi dikkate alacağız. Eğer biz kendi durumumuzu tespit etmezsek geleceğimizi planlayamayız. Bu vesileyle bu büyük ailenin bir mensubu olmaktan gurur duyduğumu belirtir, hepinize tekrardan teşekkür ederim.’dedi.

 

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın